danyy

.cz doména

Ahoj, chci se zeptat jak je to s objednávkou a platbou cz domény
za prvé mě zajímá jestli se dá doména zaplatit přes GoPay za druhé jak doménu objednat co k tomu potřebuji na co si dát pozor a td..

Odpovědi
postcd

záleží na registrátorovi domén zda tuto platbu umožňuje. peníze za doménu se bez drobných výjimek nevrací. Doména je platná minimálně na jeden rok. Doménu nelze změnit, leda koupit novou a původní nechat vypršet. Doménové jméno je velmi důležité pečlivě vybrat aby bylo jednoduše zapamatovatelné a originální.