jana15

Cysta ve slezině

dobrý den před rokem mi našli "zkalenou"cystu v ledvině vyklubal se z toho zhoubný nádor,ten vyndaly ale zas mi našli "zkalenou"cystu ve slezině.chtěla bych se zeptat může mít obojí něco společného?děkuji za odpověď.

Odpovědi
bigbít

Takto se to jeví, že to něco společného má, napadají mě mezastáze, krví se vše šíří rychle, ale nechci vás hned vystrašit, dnes je medicína velmi pokročilá a já vám přeji jen to nejlepší…západní medicína léčí jen následky, naproti tomu východní medicína i příčiny a můžete zkusit vyhledat pomoc a rady u obou druhů medicíny. Zkusila bych konzultaci s nějakým specialistou…dou­fám, že se vaše potíže vyřeší brzy a že najdete fundovanou a účinnou pomoc. Hodně štěstí…