Paty.D

Cysta na vaječníku

Často mě bolí břicho v pravém podbříšku..je to taková pichlavá bolest..před měsícem jsem s tím byla na týden v nemocnici na vyšetření..dělaly všeljaké testy a vyšetření i na cystu..tu mi ale nenašli..v poslední době se k tomu přidal tlak na močový měchýř..myslíte že by to mohla být cysta? že by nebyla na ultrazvuku vidět? nebo jen třeba alergie?..ptám se ptoto jestli s tím nemáte někdo třeba nějaké zkušenosti abych hned letěla k doktorovi..dě­kuju :)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Raději jdi do nemocnice znovu.

Bohužel zase budeš muset platit regulační poplatky.

Další odpovědi
anonym

Dobrý den. IK to myslí dobře, ale správná odpověď je ta od Michala Koleho. Je třeba zajít znovu k lékaři a pídit se po původu Vašich bolestí tak dlouho, až se důvod najde. Nelečte to, co není zjištěno. Můžete se dostat do ještě daleko horších zdravotních problémů.

kapka

Zkušenost mám takovou, že jeden doktor cystu na ultrazvuku nevidí a za dva týdny ji tam jiný doktor vidí. Prostě pokud máte bolesti, musíte doktory otravovat, otravovat, dokud se na něco nepřijde. Vyzkoušet více doktorů.

IK

Měla jsem cystu na vaječníku, při námaze mi praskla, pak to s přestávkami šíleně bolelo asi tak po hodině bolest hodinu, skončila jsem v nemocnici, vzali mi slepé střevo a protože bylo v pořádku tak hledali dál a našli prasklou cystu. Tlak na močový měchýř jsem necítila, spíš by to byl myom ale ten by viděli.
Můžeš využít reflexologii k diagnostice i léčení. Na chodidle najdeš kudy prochází tlusté střevo, začíná na levém chodidle apendixem, směrem k prstům je vzestupný tračník, na levé vnější straně paty je oblast levého vaječníku.
Tlusté střevo se masíruje ve směru hodinových ručiček když se díváš na chodidla jako jsou na obrázku. (po směru tlustého střeva) namazat krémem, bolavá místa značí nedostatečné prokrvení a usazeniny i na místě orgánu, silně citlivá místa mohou ukazovat na již vzniklý problém. Masírováním se dá zmírnit i odstranit potíže. Jako základ je třeba namasírovat ledviny na obou ploskách.
Podrobný popis je v knize Hedi Masafretové
Receptorologie
http://knihy.ab­z.cz/prodej/za­kladni-kniha-reflexni-terapie

Zdroj: http://www.vse-pro-telo.estranky­.cz/clanky/re­flexologie/re­flexologie---definice_-historie.html