perry27

Cyklistické závody

Ahoj,

Chtěl bych se zeptat jestli, když chci začít závodit (pouze nějaké amatérské závody) na silničním kole potřebuji nějakou licenci.

Odpovědi
Alesh

ne

Ar

Jak píše Alesh, žádnou licenci nepotřebuješ, jen dobré kolo, chuť a fyzičku. Jen malá rada, když začínáš a nejsi zvyklej ještě jezdit v pelotonu, nehrň se hned po startu dopředu a drž se raději malinko vzadu kde je „klidněji“ vpředu to jde hlavně po startu o ostré lokty a né každý to ustojí.