sesednizkola

Cykliste, darujete dusi potrebnemu?

Je to par let, jak jede se krpalem z Karlstejna, mezi Morinkou a Dobrichovicema pichnul jsem. Hrozny. Cizi clovek zastavil a dal mi dusi. Na dluh, bylo mi nact a na nahradni dusi jsem nemyslel. Druhy den jsem mu ji jel zaplatit. Od te doby vozim dve, jednu pro sebe a druhou pro nahodneho pichnuteho.

Nejlepší odpověď
gecco

Jo…
Už sice pár let na kole nejezdim, ale v autě pořad vozím kanystr benzínu (několikrát jsem daroval), lano (několikrát mi je ukradli), nářadí na kompletní rozborku/sborku, v zimě lopatu a pytel s pískem…
Je to ‚slusnost‘…
😉

Další odpovědi
Danina65

Jj, mám to podobně.A kdo nevěří, ať tam běží, aniž bych si dělala bilančku, ono se to vrací. Pokud se mi to stane, někdo mi pomůže a může to být drobnost( v Praze jsme koupili neteři panenku, tu co mluví a chodí sama do školy, neuvážili jsme , že to musí mít baterky, takže v autě vřeštěla neteř, nikoli nána.Sprint na benzinku, dokup baterií, ale ouha, bylo na malý křížák.Seběhli se všichni, kdo tam byli a jeden kamioňák měl) mě to vždycky tak nějak zahřeje.

arachis

Tak to je moc hezké, já jsem taky takový dobrák, takže kdybych měla dvě, tak určitě ano.