Avatar uživatele
sesednizkola

Cykliste, darujete dusi potrebnemu?

Je to par let, jak jede se krpalem z Karlstejna, mezi Morinkou a Dobrichovicema pichnul jsem. Hrozny. Cizi clovek zastavil a dal mi dusi. Na dluh, bylo mi nact a na nahradni dusi jsem nemyslel. Druhy den jsem mu ji jel zaplatit. Od te doby vozim dve, jednu pro sebe a druhou pro nahodneho pichnuteho.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gecco před 2996 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Jo…
Už sice pár let na kole nejezdim, ale v autě pořad vozím kanystr benzínu (několikrát jsem daroval), lano (několikrát mi je ukradli), nářadí na kompletní rozborku/sborku, v zimě lopatu a pytel s pískem…
Je to ‚slusnost‘…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Danina65

Jj, mám to podobně.A kdo nevěří, ať tam běží, aniž bych si dělala bilančku, ono se to vrací. Pokud se mi to stane, někdo mi pomůže a může to být drobnost( v Praze jsme koupili neteři panenku, tu co mluví a chodí sama do školy, neuvážili jsme , že to musí mít baterky, takže v autě vřeštěla neteř, nikoli nána.Sprint na benzinku, dokup baterií, ale ouha, bylo na malý křížák.Seběhli se všichni, kdo tam byli a jeden kamioňák měl) mě to vždycky tak nějak zahřeje.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit


Avatar uživatele
arachis

Tak to je moc hezké, já jsem taky takový dobrák, takže kdybych měla dvě, tak určitě ano.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek