Dža-Dža

Znáte nějaké cviky na zhubnutí v oblasti stehen?

Četla jsem, že je dobré skákání přes švihadlo, že prý narozdíl od běhu zapojí více stehenních svalů… Tak nevím, co je na tom pravdy. Taky jsem se chtěla zeptat na výpady. Není to cvik spíše na zpevnění svalů? Chci totiž zhubnout v oblasti stehen, ne zvětšit jejich objem.

Odpovědi
gecco

Na zhubnutí – obecně, jsou dobré cviky prováděné s malou zátěží, ale v mnoha opakováních.
Konkrétně na stehna – vytrvalostní běh (rychlá chůze), cyklistika, skipping, lifting (i to skákání přes švihadlo), plavání…
Nejlíp, když se poradíš s nějakým trenérem a cviky se dobře naučíš (je velice vhodné dělat cviky technicky správně – jinak nejenže nedosáhneš kýženého účinku, ale můžeš si i ublížit)…
😉

anonym

Poradil bych,ale nemohu to sem psát.