Nikča

Cviky na zeštíhlení nohou

Znáte nějaké? chci zhubnout přes nohy, ne mit svaly na nohou. díky :)

Nejlepší odpověď
panenka

zde v odkaze vám posílám cviky na nohy,a jinak z vlastní skušenosti vím že pomáhá jízda na kole,plavání,ka­lanetika,a procházky každy den tak 15 minut

Zdroj: http://www.bud-fit.cz/fitnes­s/Cviceni-doma/cviky-na-posileni-nohou/

Další odpovědi
gumiczud

panenka palec nahoru ;) jinak já doporučuju bazén a dlouhé procházky

holčička

Já si myslím že bazén neuškodí a delší procházky taky ne a záleží na vašem zdravotní stavu.A na každého cvičení určitých cviků nezabere třeba jak na vás každopádně vyzkoušejte to co vám bude vyhovavat nejlépe.Budu držet palce at naleznete cvik který vám pomůže.

Elizabet

určitě prochajda neuškodí jak už tady znělo tak i bazén je supr.Mě ale nejvíc pomáhala jízda na kolečkových bruslích vždycky jsem půl hoďky jezdila a pomohlo se všim všudy