pusinka50

Cvičíte nějak na udržení kondičky nebo vám stačí jen občasný pohyb na nákup či krátké procházky s pejskem a pod.?

Donutíte se doma ke cvičení? Jak často???
Nebo se jen šmrdolíte doma nebo jen občas se donutíte na krátkou pozvolnou procházku?
Ptám se proto, že bych potřebovala cvičit a donutit se k tomu a třeba nějaké vaše rady mi pomohou se pravidelně k tomu opravdu donutit…
Případně na jaké cvičení docházíte nebo co cvičíte doma??
Anketa mi nedovolí bohužel dát více možností......
Doplňuji:
Mě anketa dál nepustila, asi jsem vyčerpala počet možností, takže tam prostě možnost „jiná“ chybí

Nejlepší odpověď
hanny 2

ano, cvičím doma pravidelně 2x-3x týdně

Cvičím každý den na takové sedačce zvané AB ROCKET – sedy,lehy na posílení břišního svalstva,někdy rotoped 20min.za účelem zpevnění svalů a vazů kolene po artroskopii.Jinak procházky s pejskem jsou pozvolné,už je to taky starej dědek.

Další odpovědi
mosoj

ano, chodím několikrát týdně na svižné procházky

Já kdybych cvičil třeba u cirkusu tak už si nic neudržím !!!
Takže rychlou chůzí ( ne procházkou – dříve to byl běh) na čas, několikrát týdně a v létě několikrát tak 15 – 20 km v horách, jenom zpomaluji !!
Doplňuji:
Stejně přibírám na váze. Prý pomalý metabolismus. Hlady ale nebudu, už ze mně žádný rambó nebude.

Fyzik

ano, cvičím, jak mi přijde chuť, aspoň 1x týdně

Chodím do posilky, je to zábava, popadněte kamaráda a zkuste to taky. A jestli někdo říká, že místo posilky je lepší manuální práce, to by pak v posilce nebyly činky, nýbrž lopaty. :)
Doplňuji:
nic proti badisko ;)

Drap

necvičím ani nikam nechodím

Chybí mi jiná možnost. Necvičím, ale pohybu mám dostatek. Díky svým zájmům většinou ujdu 3× – 4 x za týden cca 10 km, krom toho spousta dalšího pohybu.

anonym

ano, cvičím doma pravidelně 2x-3x týdně

Doplňuji:
Ty svižný procházky k tomu taky přidávám, díky psovi a ještě chodím do posilky a plavat.

Kelt

necvičím ani nikam nechodím

Zatrhnul jsem sice poslední odpověď a opravdu nic nedělám, i kdybych měl. Sem tam si dám nějakou procházku nebo se protáhnu, nemohu se donutit ke cvičení, jsem poslední dobou nějak líný. Nejhorší je začít, cokoliv – každý začátek je těžký. Pak se to stane drogou. Dokud si nezaběháte, nezacvičíte, budete nesví.

Denka

ano, chodím několikrát týdně na svižné procházky

Doplňuji:
A děkuji svým nohám,že mne celý život poslouchají a tak dobře slouží…

Rocker

necvičím ani nikam nechodím

Doplňuji:
Nachodím toho dost v práci,několikrát denně s pejskama a o víkendech jezdím na kole.

badisko

necvičím ani nikam nechodím

Kaslu na to pracuji rukama …dost casto chodim plavat ne kvuli kondici ..ale proto ze me to bavi …nachodim se taky dost..

anonym

ano, cvičím, jak mi přijde chuť, aspoň 1x týdně

Doplňuji:
Podle chuti a potřeby cvičím. Ono je to totiž s přibývajícími lety nutnost. Pokud si chce člověk udržet jakous takous pružnost, tak se nesmí přestat hýbat. Jenom chůze to nevyřeší, alespoň občas je nutné protáhnout všechny svaly. Nejlépe se mi doma osvědčila Kalanetika. Dříve jsem ji zvládala denně (rozcvičku každý den 15 minut a kromě toho obden hodinový program). Bylo to moc fajn. Teď se nemohu k takové disciplině přimět. Ale alespoň jednou týdně zvládnu pořádně potrápit tělo. Utěšuju se, že se mi podaří dostat zpět do formy a tu kalanetiku si zase zvyknou cvičit denně (hodinový program by mi stačil i jednou týdně).

KerrKnock

ano, cvičím doma pravidelně 2x-3x týdně

Doplňuji:
Cvičím každý den, ale někdy se domů dostanu až po osmé a to prostě nic dělat nejde. Ono stačí se ráno jenom pořádně protáhnout, pokud jdeš do práce/do školy jít pěšky (pokud to jde) stejně tak jako na nákupy, do města- svižnou chůzí. Můžeš chodit na procházky třeba o víkendu, přes týden spíš cvič. Na internetu je spousta videí, které ukazují jak máš cvičit. A i když jsou anglicky, tak mluvení moc nepotřebuješ- spíše se koukej jak cvičí, postupně to stěžuj. Stačí půlhodina denně:)

kavac

ano, cvičím doma pravidelně 2x-3x týdně

anonym

ano, cvičím, jak mi přijde chuť, aspoň 1x týdně

milosjannep

necvičím ani nikam nechodím

kol

ano, cvičím doma pravidelně 2x-3x týdně

Retko

ano, cvičím, jak mi přijde chuť, aspoň 1x týdně

seira

ano, chodím několikrát týdně na svižné procházky

Slecna 007

ano, chodím na cvičení 2x-3x týdně

alibaba47

necvičím ani nikam nechodím

Georgina2010

aspoň 1x týdně jdu na svižnou dlouhou procházku

mardub4

ano, cvičím doma pravidelně 2x-3x týdně

Dvakrát denně s pejskem (dvakrát denně chodí manžel) na procházku, skoro každý den cvičím taj-chi půl hoďky nejméně a jedenkrát týdně jdu do cvičení, kde cvičíme s flexibary.

Druell

ano, chodím na cvičení 2x-3x týdně

Doplňuji:
Doma jsem se nedonutila, tak jsem zacala chodit cvicit mezi lidi, kde me to nejvic motivuje a je to celkove fajn atmosfera :). 1× fitbox, 1 × plavání, 1 × hardcore treninky, takze 3× tydne (+ nekdy neco o vikendu). Vic si zatim nemuzu dovolit, jelikoz jsem omezena jak casove, tak i financne. Doma je to takovy nic moc, takze tak 🙂

Photoguy

ano, cvičím doma pravidelně 2x-3x týdně

Doplňuji:
Každý den.. :) stáhni si tohle to tě k tomu dokope.. :D https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.runtastic.an­droid.sixpack­.lite&hl=cs Já jsem v poslednim levlu a je to fakt makačka.. :)

Kikunnkaa

ano, cvičím doma pravidelně 2x-3x týdně

jaromi

ano, chodím na cvičení 2x-3x týdně

Ano cvičím doma pravidelně 3×-4× týdně.
Ano chodím na cvičení 3×- 5× týdně
Ano chodím několikrát týdně na svižné procházky.

Škoda, že nejde označit více možností. Protože cvíčím víc než je možností.
J.
Doplňuji:
hanny 2
Znám podobné stroje jak popisujete. AB ROCKET Vloni o nich mluvila Naďa Konvalinková. Která říkala, že na nich cviči. Jsou na hubnutí. Musel jsem se smát když po asi pěti cvikách byla tak zadýchaná, že nemohla ani mluvit. Kdyby na nich cvičila a používala je tak se nemůže tak to rychle zadýchat. Já dělám sklapovačky a po dvakrát po 21. mohu mluvit. Je to tím, že když něco děláte častěji tak jste schopná dělat víc. Né jako p. Konvalinková pět a lapala po dechu. To bylo odpuzující. To zůstane bečkou.
J.

ooonorek

aspoň 1x týdně jdu na svižnou dlouhou procházku

Petr70CZ

ano, cvičím, jak mi přijde chuť, aspoň 1x týdně

mirulka

ano, chodím několikrát týdně na svižné procházky

Tak ja jsem zacala opet chodit …asi po pul roce, a to skoro kazdy den na prochazky, uz me desne bolelo v zadech od toho sezeni u pocitace a od toho nic nedelani. Taky se zacinam trochu divat po ruznych cvicich, ktere je mozno provozovat doma a ktere nejsou narocne.

websky

ano, chodím na cvičení 2x-3x týdně

Ja som začal cvičiť pretože som sa zle cítil. Chodím do posilovne 3× + 1× plávanie za týždeň. Po dvoch týždňoch sa cítim skvele chrbát ma už nebolí a mám viac energie.

Keď skončím s 2 mesačným silovým cvičením v posilke začnem cvičiť tento (kardio) fitness seriál na chudnutie. http://www.fa­milyzone.sk/ca­tegory/clanok/fit­ness-serial/

Neguš

necvičím ani nikam nechodím

MiBa 157

ano, chodím na cvičení 2x-3x týdně

Lorelai

ano, chodím na cvičení 2x-3x týdně

Ellisa

ano, chodím několikrát týdně na svižné procházky

jonatan

necvičím ani nikam nechodím

Bohužel jsem svého psa snědl takže pohyb nemám a jelikož byl dobře krmeny
tak jsem po něm i něco přibral.

gagaga

pusinko, piste si klidne do kalendare ..dejte si cil nejmene 3 krat tydne ..kdyz budete cvicit jednou tydne, jako by jste necvicila..neni to nic..
ja chodim uz nekolik let obden do posilovny..mam skoro v 50 pevne telo …nesnesla bych na sobe sadlo…
a kdyz vynecham nekdy kvuli sluzebnim cestam , nemam vycitky.
jezdim na kole ..chodim po horach…to je droga..annas posilam vzdy fotecky ..
:)
opravdu to zkuste, at je to cokoliv
nekdy jsem cetla, ze jeden american pri vsech televiznich reklamach 2 roky cvicil a mel krasne vypracovane telo .. tak klidne to ..hlavne neco delat a pravidelne !! a casto :p
dokazte si to !
verte mi ze je to krasny pocit .. drzim palce
klidne si tu o tom muzeme psat -iv-