jjsemtujak

Cvičil jsem a něco se mi přihodilo…

Dobrý den.Co je to?Začal sem cvičit a udělal sem cvik most.Chvilinku asi 5 sekund sem byl v té pozici most, potom sem šel k zemi a jak sem šel tak se mi najednou zatočila jakoby hlava a před očima sem měl takové jakoby hvězdičky.Co je to?Co to znamená.Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Ano stalo se mi to už několikrát to sem zapoměl řít.Ale nevěděl sem co to je víte?Nějak sem se o to nezajímal.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

To se Vám ještě nikdy nestalo? Je to poměrně normální, například když rychle vstanete, tak se Vám zatočí hlava a můžete vidět „tmavě“ s hvězdičkama.

Nejspíš se vám odkrvil a pak překrvil mozek (nebo naopak).

Bývá to špatným krevním tlakem, dalo by se říct, že je to takové lehké omdlení.

Pokud to není nic vážného, nemusíte tomu věnovat pozornost, samo to časem odezní. Pokud je to horší, pak je nejlepší navštívit obvodního lékaře.

Další odpovědi
mojitek

Tohle je normalni jev a maji to i mladi lide,kdysi mi to rikala doktorka.Muze to byt kolisavym tlakem.PS : jizda treba na horske draze ti dela problemy,nebo ne?