Rainy

Poradíte, zda je možné cvičením vytvarovat plochý zadek na kulatý vypracovaný zadek?

Mám celkem plochý zadek a už nějakou dobu cvičím, ale má mamka mi řekla, že nikdy nebudu mít kulatý a vypracovaný zvednutý zadek, že se z určité části musím tak už narodit, ale není to blbost, když holky, které cvičí mají dobrý kulatý zadek? Ona mi teda řekla, že to bych musela chodit hodně makat do posilky, že se mi to doma jen tak nepodaří. Co si o tom myslíte?

Původní neotázka
Cvičení na zadek

Nejlepší odpověď
dubraro

Kulatý zadek se vyrábí pomocí implantátů, stejně jako kulaté prsy.

Další odpovědi
orwell

Má pravdu, mamina.

Válek Petr

Přidej foto.

sannutri

I hodně plochý zadek jde zvednout a zkulatit. Je pravda, že kulatýho zadku docílíš zvedáním těžkých vah. Stačí provádět základní cviky jako dřepy, výpady, aj., se zátěží.