EDA

cvičení na rotačním talíři

Chtěla bych se zeptat na názor na cvičení na rotačním talíři, při kterém se na něm člověk „vrtí“.Je účinné a na jaké partie?

Nejlepší odpověď
Drap

Každé cvičení je účiné, tak i cvičení na talíři. Nejvíce se tam prosvičují stehna, hyždě, břicho. Nečekejte ale od talíře zázraky. Pokud chcete vidět výsledky je třeba cvičit nejméně půl hodiny v kuse a pokud možno alespoň 3× až 4× za týden

Další odpovědi
WeJuNkA117

ja to naboky,lejtka,hýždě a stehna ale musí te pylně cvičit jinak to bode k ničemu.