Kacennka

cviceni a hubnuti

Ahoj. Taky znám stránku Fitness tv. Jsou tam dobrá videa na cvičení a pár receptů jsem uz taky zkoušela. Ale hlavně podle toho cvičím. To mě baví. Na vaření receptů a dodržování jídelníčku nemám bohuzel vůbec čas :/

Nejlepší odpověď
Drap

A otázka je jaká ? Netušíme, co chcešvědět. Pokud si nám jenom chtěla sdělit, že cvičíš a že nemáš čas, tak jsi si zřejmě spletla stránky.

Dominno

mně nejvíce pomohlo běhání 3× týdně a pravidelně jíst 5× denně, díky tomu jsem zhubl, nutno dodat, že tyto rady jsem ale dostal v poradně(ve Světě zdraví)