Natty*

Cvičení..........

Znáte nějaké druhy cvičení, které byste mohli z vlastní zkušenosti doporučit? Jako např.: pilates, joga, zumba, trampolinky, okruh,…

Nejlepší odpověď
Michal Kole

PLAVAT se NAUČ !!!!

XenieRo

Hele, já jsem tady v diskuzím viděla doporučení na body express http://bodyex­press.cz/. Já na něj zatím nechdím, ale chystám se na něj. Tak zkus mrknout, třeba tě taky zaujme.

Pajka.111

Já na body express třeba chodím a jsem nadšená. Je to EMS cvičení, dost atraktivní, takže člověka to baví a jen tak neomrzí. Navíc se chodí jednou týdně na 20 minut, čili to ani neleze do času a tím pádem ani do peněz.