rob1

Cvičební plán do posilky ?

Mohl by mi někdo poradit nějaký efektivní plánek do posilky na objem? Je mi 17,vážím 72kg, měřím 178cm. Nemusíte mi posílat odkazy. Posiluji cca 2 měsíce.
Dále se chci zeptat, jak tento plán využívat? Když budu dělat cviky po,st,pa, tak je mám dělat i další týdny nebo další týden má být jiný?

nejlepší by bylo, kdyby mi někdo poradil třeba přes mail. ► roonie12@email.cz

Odpovědi
huxa

Na objem je nejlepší zvedat kolem 85% toho, co maximálně uzvedneš tak 3–5krát.
Hlavně jest hodně bílkovin-maso, přílohy by mělo tvořit jen kolem 30% jídla, jogurty, kefír a acidofilní mléko, sýr cottage (snad se to tak píše). To po, st, pá naprosto vyhovuje :)

terry

Nebylo by lepší, kdyby ses poradil s některým trenérem přímo v posilce?

Kristyna4444

Já chodím také do posilky. Sice se nesnažím zhubnout ale posílit si kondičku. Já to dělám tak, že si jako první jdu zaběhat na běžecký pás, dále se protáhnu a nakonec jdu na posilovací stroje a cvičím, tak jak mi to vyhovuje. Vytvořila jsem si svůj plán a to ten, že střídám posilování rukou, břicha a nohou. Něco podobného bych ti doporučila aby sis podle svého uvážení a podle toho co potřebuješ také sám vytvořil.

MagdaP

Já se určitě přidávám k terry. Rada odborníka je vždycky důležitější, než naše :)