DandrdaMan01

Čus lidi jsem 13 lety kluk a mam 147 cm je to normalní?

Doktor říkal že jsem zatím v normě ale když se to zhorší a přestanu rust neco se s tim bude muset udelat…
Bojim se že bych musel na operaci… pls poradte

Nejlepší odpověď
Zbynas

Mám kámoše, ten má 150 cm a je mu 23 :) Prostě některý lidi moc nevyrostou, smiř se s tim :) A na operaci? Jako že by Tě uměle zvětšili? :D

Další odpovědi
terezie.k

Proč by to nemělo být normální? Na velikosti vůbec nezáleží! Smiř se s velikostí, kterou máš:).

marci1

Jak říká lékař, je to v normě, teprve porosteš.Kluci rostou třeba až do 20 let. 🙂
http://www.rozmery-velikosti.cz/detske-velikosti-vyska-ditete-vek.htm

Kelt

Nejmenší člověk má asi 70 cm a největší 230 cm. Takže pokud jsi něco mezi tím, tak je to dobré. Lepší je být malý a zdravý, než velký a … Navíc ve tvém věku ještě můžeš vyrůst.

mosoj

Krytinář je menší.

arygnoc

aj malý človek môže byť velikán.

je to jedno, kto ja ako vysoký.