Jurek

Čus, chci se zeptat jestli mate nekdo zkusenosti s nakupem susene sunky na netu?

Odpovědi
anonym

Tam to nekupuj,pršut je k dostání i jinde

gecco

Ne…
A – přiznám se, že – pokud možno, nekupuju nic, co nemůžu vyzkoušet (v tomto případě ochutnat).

Nedoporučuju…
😉

lota

Ne, nemám, ale láká mě to láká: http://amplion­.centrum.cz/36113-luxusni-spanelska-sunka-jamon-serrano-nebo-cely-balicek. Jen abych nenaletěla.:-)

Broukk

ahojky mohu doporucit jestli chces mermomoci objednat z netu,tak jedine jamon. najdi si to na netu. my jsme tam ted kupovali a supr