Nirmox

Čus, chci dokázat lásku holce kterou miluju jenomže to vypadá že nemá žádné problémy a já nevim jak jinak jí to dokáza

Odpověď mi má pomoct k tomu abych dokázal lásku holce, kterou miluju
Doplňuji:
ale to sem četl tady na týhle stránce že nejvíc vyznám když sou problémy a jak si psal, že jí to mám říct v cukrárně třeba, tak se bojim její reakce, že řekne třeba že o mě nemá zájem atd. a já si to chci předem zachránit

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Počkej a to dokazuješ lásku jen tehdy pokud má někdo problémy? To je nějaký divný. Láska se dokazuje úplně jinak a pokud možno tak při každé příležitosti a ne když má člověk, resp. ten druhý problém.

Další odpovědi
BEAES

Napiš jí třeba dopis, kde ji lásku vyznáš, nebo ji pozvi do cukrárny, kavárny a tam jí to řekni…

poa.li

Můžeš jí taky říct něco v tom smyslu, že právě to, že nemá problémy Tě velmi těší a jsi rád… dej najevo, že kdyby je měla jsi tu pro ní. Láska není (jen) o řešení problémů, ale o porozumění a souznění…

Fred

Ja si take myslim, ze vyklopit to na rovinu muze byt nebezpecne… Bud na ni hodny a snaz se ji porozumet a casem to pak treba prijde i z jeji strany… 🙂
Ono take zalezi, jake mas moznosti – zda se s ni malokdy vidas, zda mas prilezitost s ni nejakou dobu byt…

lucille

mnoo ja myslíím že určitě zaboduješ když s ní začneš trávit více sveho volného času, proste si jí více všímat, více s ní mluvit (a prosíím tě nemluv pořád jen o sobě,vetšina holek ma rádo když jim položíš otázku a pak jen posloucháš a hlavně VNÍMEJ co mluví), vždycky když jí vidíš tak ji zkus říct co se tí na ní v tu danou chvíli líbí(např.: dnes máš krásný šaty,..), pozvi jí např. na procházku do parku, nebo jestli se ti nechce nejak extra moc mluvit tak ji pozvi do kina (pak se mužete treba společne zasmát vecem z filmu), zkus se doma na internetu poohlídnout po nějakých fakt dobrých vtipech a společně se tomu zasmějte,…atd­.atd.atd…
Věř mi hlavně to chce čas, komunikaci, přiměřenou dávku humoru, a hodne si jí všímat popřípadě jí složit nějaký ten kompliment…:)
HODNĚ ŠTĚSTÍ..;)

Myšák V.

Zkoukni sitcom dva a půl chlapa.Od 1.serie do 3.Tam máš návodů hafo))).Charlie ti poradí jak na to.))

horakupavel

muzu ti rici ze lucka ti radi dobre .jen podtkonouti ze opravdu nesmis nic uspechat a reakce co se tyka jeji odpovedi nu kdyz to pujde tak tak jednej pomalu tak jak ti lucka radi je to rozumne devce .sve zatim platonicke lasce ale nesmis moc nadbihat aby jsi ju tzv .nepolekal nebo dokonce ju neodradil skus bejt milej ale ne moc vternej ,pomalu si ziskavej i jeji pratelstvi az si budes jistej tak pak ji navrhni rande proste jen tak obycejne auvidis co se stane bud ma sveho kluka o kterem nevis nebo prijme tvoji nabidku ci jen rekne ne ale ,nesmi te to zklamati ju nekdy nemusi byt odpoved napoprve kladna treba bude chtiti cas .ten ji musis dati kdybys hnedkaj nalehal moc mohlo by se to obratitit proti tobe a to nechces .nu preju ti prijemne svatky a at ti tve prani vyjde…mimochodem peknym darkem k vanocum ji tez potesis a ziskas sy jiste simpatie ktere ti muzou pomoci dale..tak st ti to vyjde meda pavel

Nirmox

snažim se jí věnovat naplno, myslim na ní non-stop, ale nedávno sem zjistil, že má kluka, trochu mi to zhoršilo náladu, ale počítám s tim, že jejich vztah dlouho nevydrží, což je pro mě dobrá zpráva, ale já nwm jak zjistit kdy se rozejdou a jí chci jako první tzv. podržet jí nad vodou až se rozejdou, ale jak to zjistit?:(

Nirmox

ale to sem četl tady na týhle stránce že nejvíc vyznám když sou problémy a jak si psal, že jí to mám říct v cukrárně třeba, tak se bojim její reakce, že řekne třeba že o mě nemá zájem atd. a já si to chci předem zachránit

BEAES

Odmítnutí se neboj, to se stává…a určitě se ti to i několikrát stane a ber to tak, že pro jedno kvítí slunce nesvítí. Přece se z toho nezhroutíš. Držím pěsti, ať to výjde.

Nirmox

díky, ale já nechci aby mě odmítla, už hledám holku od mých asi 13 let, je mi 16, už sem zažil plno odmítnutí od dokonalých holek, trapasů a bylo to dost nepříjemný, ale tahle je taky dokonalá a ještě víc než ty ostatní, pokud bych si měl vybrat mezi ostatníma a touhle, tak bych vybral tuhle, vidim, cítim a vim že je dokonalá, hodná, příjemná, krásná, nechci odmítnutí a proto se radim