trenkyvkině

čůráte do vany ?

samozřejmě budete tvrdit,že ne

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já taky tak. WC mám přímo vedle vany a tak si na něj zajdu před, nebo po koupeli. A říkám pravdu! Nevymýšlím si jen proto, abych se neztrapnila ! ;o)

Další odpovědi
iwetax

Když se mi chce tak klidně. Musím se ale sprchovat, při koupeli ne.

monarcha

když vypouštim vodu,občas ji obarvim do žluta…a pěkně se v tom vyrochnim 🙂

anetadela1

Já taktéž při sprchování ano, bylo mi to dokonce doporučeno doktorkou, že je to hygieničtější než na záchodě, protože se člověk při tom hned umyje…

panenka

já tedy ne,protože mám kousek od koupelny wc a než se jdu umyt tak jdu první na záchod

Retko

No jasně
.
ŽE NE.....

Klarisa

Takové hloupé otázky je škoda dávat na odpovedi,ale poradím vám kupte si knihu o urinoterapii nebo knihu sám sobě doktorem,zjis­títe,že moč je léčivá a vůbec neškodí když se do vany vyčuráte,můžete moč i pít,ale já to nezkoušela.Do vany čurám od malička do teď a myslete si o mě co chcete,že jsem čuně apod.A pokud vážně onemocním určitě se budu léčit močí i vnitřně.

vodra

Pokud vím chlapi z kanceláří čůraj do umyvadla běžně 🙂

deny555

No,asi to jde, ale zrovna moc hygienický to nebude.

Michal

Do asi 19let ano,pak už ne.Snažím se před vanou vykonat obě potřeby.

Zdroj: život

infant

Do vany nikdy, ale ve sprše je to u chlapa naprosto normální.

Zdroj: infant.blog.cz

nicasca

myslím,že malý hříchy má každý,jo,když jsem ve vaně mám nutkání,kterému někdy podlehnu

Pavel1212

Já ano. 🙂 Už asi 10 let. Je to dobré, ale smrdí to. 🙂 Ale holky si neumím představit, že ve vaně čůrají. 🙂 To si dřepnete, nebo to děláte ve stoje? Jednou jsem se dokonce i vysral, protože se mi mooc chtělo..xD

kikinka2210

hned jak vejdu do koupelny se mi chce čůrat a pak to ve vaně s teplou vodou vypustím.

HerbiG

:D:D: me se vane nechce :D

lejla37

Ne, protože mám WC hned vedle vany. Takové hloupé otázky…

Vicki

Áááááá-ta božská úleva:-)A HERBIGU NELŽI:DD.

Fregurdios

Snažím se vyprázdnit dřív než tam vlezu, když na to zapomenu a už se uvolnim tak to kašlu a pustím to. Někdo si sype do vany sůl v pevném stavu a někdo v kapalném:D

pastaC

já si do vany beru rohlík

gumiczud

a vy tam čuráte?? já jo a jak se zadaří tak se tam aj vys*ru a pak se na to hovín*o udělám xD xD