Zlatý

Čůraj příznivci urinoterapie do zdrojů pitný vody?

Doplňuji:
..a jaký že to fór mezi brňany koluje?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

K urinoterapii je třeba vlastní moč, která se používá pro prevenci a léčbě. Takže se domníovám, že vtip, který si vyprávějí Brňané, se týká vztahu k Pažanům, nikoliv urinoterapite.

U příznivců urinoterapie je to stejné jako u běžných jedinců. K této terapii potřebují jen urinu, jak jsem se dověděla cca před 10 lety, když jsem si koupila knihu Sám sobě doktorem od J. Cíngroše. V jedné kapitole si přečetla o urinoterapii.

Cituji jeho slova, která se dají najít i na netu::
"Poprvé jsem se s touto metodou setkal v Rusku, kde jsem pracoval jako tlumočník různých výprav a později, po Velké sametové listopadové revoluci, jako l. tajemník pro kulturu na čs. velvyslanectví v Moskvě. Tam jsem zažil podobnou situaci, jaká dnes existuje u nás, ovšem
v daleko tvrdším provedení: absolutní nedostatek laciných léků a nezájem lékařů léčit zašvorcové platy. Obyčejným lidem pak nezbývalo nic jiného, než aby sáhli po lidových prostředcích, stali se sami sobě léčiteli."

atd.
http://vitarian.webnode.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Do veřejných ne - neplýtvají cennou látkou...
;-)
Do vlastních - možná, podle vlastních preferencí.
Doplňuji:
K Doplnění:
V Brně na Zelném rynku pije chlap vodu z kašny.
Přijde k němu Brňák a povídá: "Kemo, nechlasté tu vasrůvku, chčijó do ní morgoši".
Chlap nechápavě odpoví: "Pane, já vám vůbec nerozumím, já jsem z Prahyí." "Ach tak, pane, pijte pomalu, je studená."

Zlatý

Ano, v Brně o tom koluje pěkný vtip.

Diskuze k otázce

Bronzový

Pepa25

Jen tak mimochodem: urinoterapie je jedna z největších hovadin alternativní medicíny, protože je nejen nechutná, ale i nebezpečná

Zlatý

annas

Jedna verze vtipu - viz odkaz

http://wwwbrno.cz/…

Zlatý

gecco

Lamalam - ti v Brně "só morgoši", ne preferenti urinoterapie...
;-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.