bolak

Čtou pošťáci na poště cizí pohledy?

Znáte někoho kdo dělá na poště?
Šmírujou takhle cizí poštu, třeba když se nuděj tak aby se nějak zabavili?
Doplňuji:
A co když pošťačka nosí pohledy lidem který zná, sousedům nebo příbuznejm, tomu se přece nedá odolat ne?

Nejlepší odpověď
Drap

SAmozřejmě že pohled si přečíst mohou. Jsem však přesvědčen, že to určitě nedělají. Podle toho co vím, tak mají dost fofry, a že by se nudili vůbec nepřipadá v úvahu. NAkonec, kdokoli píše pohled, tak počítá s tím, že si ho může kdokoli přečíst.

Další odpovědi
anonym

Myslím, že ano. A rozhodně za nejzajímavější považují pohledy typu:
„Ahoj Máňo, tak jsem dojeli. Je to tu pěkný, jenom ta drahota. Zaškrtla jsem okno, kde bydlíme.“

Elk

Nevím, jestli na to mají někde čas, ale co já znám pošťačky, tak ty jsou tak vytíženy, že nečtou nejenom cizí pohledy, ale ani svoje…ha ha
Samozřejmě kromě adresy…

hanulka11

věřím,že se podívaj- když je pohled zajímavý – ale jde o to jestli mají čas se nudit

alex.agent

Pochybuju že by na to měli čas. A jestli se bojíš…neboj :D za týden jim projde rukama pohledů mraky a pochybuju že by měli čas a náladu si to číst. A pochybuju že by je to zajímalo. :)