Avatar uživatele
Tw!st

Čtete své horoskopy? Věříte jejich tvrzením?

Jaký máte vztah k horoskopům? Věříte tomu, co máte napsáno v horoskopu? Potvrzuje se vám pravidelně to, co máte napsané v horoskopu? Ptám se jen protože si z jedné strany říkám že je to občas zajímavé, co se píše v horoskopu a z druhé strany si říkám, jaká je to vlastně tak trochu hloupost.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Elk, bolak, briketka10 před 2724 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

jiná odpověď

Je to jen zábavné čtení pro někoho, kdo je rád čte a věří jim :))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
brillant

Nevěřím horoskopům

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Nevěřím horoskopům

Beru to jen jako lidovou zábavu. Nejvíc mě pobavilo, že horoskopy se sestavují podle starých definicí zvířetníku, které už dávno neplatí. Stejná zábava je i se snáři: podle jednoho výkladu konkrétního snu se mám chystat na období štěstí, podle jiného snáře jsem varován před smrtí a neštěstím. 🙂

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Nevěřím horoskopům

Je to jen tak pro zábavu. Teorie založená na tom, že na můj osud má vliv to, v jaké poloze byla Země vůči stovky světelných let vzdáleným objektům v momentě, kdy jsem opustil tělo matky mi nepřipadá moc pravděpodobná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

jiná odpověď

Já znám způsob jak ověřit, jestli na horoskopech něco je nebo není. Zatím můžu jen těžko odpovědět, PŽE:

  1. znám jednoho člověka kterej si psaním horoskopů přivydělával na VŠ, a skutečně to vypadalo tak, že si prostě ráno sednul a během 5 minut „vysral“ nějakou věštbu ke každému znamení na ten daný den, oni to pak otiskli v časopise nebo v novinách (teď nevím) a dostal pětikilo..
  2. když si přečtu můj osobní numerologickej horoskop na nějaký stránce, tak se to až něuvěřitelně shoduje s realitou..a není to tak že by to bylo napsaný tím způsobem, že by to sedělo na každýho, jsou tam dost konkrétní věci a vlastnosti, typu extrovert vs introvert, nebo vypsaný nadání pro určitou uměleckou činnost a pro určitou zase nem a tak podobně, a fakt jsem tam našel jen jednu jedinou věc, která nesedí, jinak se to shoduje a padne to na mě asi z 95%…a není to tak jednoduchý to zavrhnout, když vám tam napíšou že vám jde matematika, tak kdybyste z ní na škole propadali, tak je jasný že horoskop se mýlí, stejně tak když vám horoskop řekne že jste nepraktickej a netechnickej typ, a vy se budete živit jako instalatér, nebo když vám to řekne že nemáte nadání pro hudbu a vy budete skládat symfonie, tak vás horoskop o svojí pravdivosti asi těžko přesvědčí, ale u mě konrétně to fakt padlo skoro všechno, včetně toho že tam byly 2 uvedené příhody, aby ilustrovali tu danou (moje) vlasnost, které se mi skutečně staly..přímo ty příhody které tam byly uvedené jen jako příklad..

tak už z toho důvodu cejtím v tomhle určitej rozpor 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Nevěřím horoskopům

Ať si přečtu jakékoli znamení, vždy se to na mě hodí, takže raději to nečtu. Ztráta času.

Upravil/a: Elk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luckykubrt

Nevěřím horoskopům

Nevěřím horoskopům, věřím proroctví Ježíše Krista. Bůh Jehova ve starověku dokonce zakazoval, aby lidé věštili, protože to je spojeno se spiritualitou a démony, kteří nás chtějí obelhat. Bůh je láska a vše, co je pro nás dobré nám nechal zapsat do Bible. 🙂

Upravil/a: luckykubrt

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nevěřím horoskopům

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jiná odpověď

Takhle otázka tu padla hodněkrát,nevěřím.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=horoskopy

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

Nevěřím horoskopům

… dost si cenim života, takže nemrhám svým časem na blbosti …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Nevěřím horoskopům

Nečtu, nevěřím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pumprleek

Nevěřím horoskopům

Nevěřím, protože je sám píšu. 😁 Teda psal jsem. A znovu bych do toho nešel, ta buzerace ze strany zaměstnavatele za těch pár korun výdělku nestála.

Upravil/a: Pumprleek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eleonnore

jiná odpověď

Pravda, že si je občas s kolegy přečteme, ale nevěřím jim. Jsou dobré tak pro pobavení. Vzhledem k tomu, že se v 99 % mýlí, obden mi slibují setkání s životní láskou a pořád nic nepřišlo :D (tedy představa, že už tu lásku mám a každý další týden potkám novou je na hlavu :D ), tak se to nedá brát vážně.

Upravil/a: eleonnore

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

jiná odpověď

Nevěřím horoskopům, proto nečtu žádné horoskopy.

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevěřím horoskopům

Horoskopy nemám ráda, stejně jako všechny ostatní druhy věštění a podobné věci, okultismus… Pokud si to někdo vymýšlí, jak tady někteří přispěvatelé psali, tak je to podvod a nejspíš tím někoho obírá o peníze, ale ještě to není to nejhorší. Pokud ale někdo opravdu věští, tak pravděpodobně je, ať už vědomě nebo nevědomě, napojený na Satana. A to potom může být pěkně nebezpečné – jak pro toho věštce, tak pro ty, kdo to čtou a věří tomu. Ostatně k čemu to člověku je, znát svojí budoucnost? Já jsem ráda, že ji neznám, aspoň můžu být překvapená 😉

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Věřím horoskopům

Já jsem opice a na mě to sedí!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Nevěřím horoskopům

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
John Wick

Nevěřím horoskopům

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

Nevěřím horoskopům

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anikitos

Věřím horoskopům

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kucharinka

Nevěřím horoskopům

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MIN

Nevěřím horoskopům

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
-....-

Věřím horoskopům

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
karfigol

Věřím horoskopům

Ono ne každý horoskop je kvalitní. Někde si je vyloženě vymýšlejí a někde používají velmi kvalitní horoskopy, které jsou roky vysledované a opírají se i o konstelace a osobnost daného znamení. Úplně nejlepší zkušeností je zajistit si výklad od zkušené astroložky. Mě se osvědčil web http://ctuhoros­kopy.cz/ kde jsou i důležité informace o astrologii.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Tw!st

Osobně tomu nikdy nevěřím, ale jednou za uherský rok si to ze zajímavosti přečtu, tvrzení je z velké části pravdivé, jenže pokud se podívám na jakékoliv jiné znamení, tak zase tam část tvrzení platí i pro mě…

před 2724 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Je to tak hezky poskládané,že to uspokojí skoro každého,ale jsou to jen písmenka.
Vše je pouze vymyšlené jako každá víra.

před 2724 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

No, tak už svá tvrzení mají poskládana, že aspoň z části vyhoví každému… 🙂

před 2724 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek