Čtete si před odesláním smsky smsku?

Když někomu píšete smsku, a dopíšete jí a chcete odeslat, čtete si jí než jí odešlete, kvůli chybám nebo tak? A nebo jakmile dopíšete odešlete?

Nejlepší odpověď
anonym

Čtu – nerad se ´chlubím´ překlepy nebo hrubkami…
😉

Další odpovědi
marci1

Čtu, vadilo by mi, kdyby tam nebylo to, co chci tomu druhému sdělit a nedej bože s hrubkami. 🙂

setapouch

Pokud to není blesková krátká reakce, tak si čtu dvakrát. Poprvé jestli to dává smysl a říká to, co chci opravdu říct, a podruhé kvůli chybám. Takže leckdy píšu SMS klidně i pět minut :D

kesim

Ano, vždy minimálně jednou.

cochee

SMSku ne – protože nepíšu po hmatu, čtu ji zároveň jak píšu, takže překlepy v SMS objevuji ihned. S výjimkou, že přetáhnu 160 znaků, to pak tu SMS sáhodlouze zkoumám, jak ji zkrátit (nemám SMSky zadarmo vyjma na čísla mého operátora).

talka

Všechno se snažím před odesláním přečíst – nejen SMSky!

Nevíteto?

Ano vždycky 🙂

anonym

používám apku k oddálení odeslání. Nastaveno na 7 sekund kdybych ji chtel stopnou nebo editovat.