Avatar uživatele
Houslovyklic

Čtete si na záchodě?

A pokud ano, tak co – knihu, noviny, časopis…?
Nebo se na záchodě bavíte ještě nějak jinak?

🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, lota před 3505 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

záchod mám celkom komfortný, vlezie tam stojan na časopisy a noviny (práve včera som triedil, boli tam časáky vyše roka staré), sudoku, polička na pár kníh a nevyhnutný popolníček (je tam okno, takže bez problémov).

ešte rozmýšľam i o rádiu, ale to je iba vo fáze rozmýšľania.

i pôvodná činnosť má prebiehať pohodlne a dôstojne bez zhonu a stresu.

:-Q

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Čtu. Momentálně tam mám paralelní životopis Hitlera a Stalina, Životní moudrost od Arthura Schopenhauera, plán hl. města Prahy a na druhém WC mám Raisovy Zapadlé vlastence. Třeba v práci si s sebou beru Základy sociologie práva, Jak přežít v betonové džungli nebo katalogy motocyklů od r. 2011. A když nemám po ruce čtivo, tak si na to beru mobil. Už si sotva dokážu představit, že bych jenom tupě tlačil a nedělal nic jiného. V úplné krizi jsem dokonce schopen studovat etikety na čistících prostředcích.

Myslím, že o čtení na záchodě bych mohl napsat brožurku 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Nám wi-fi funguje i na záchodě, tak asi tak:-DDD
Ještě že vymysleli ty malé krabice s androidem, bo tahat se tam s noťasem:-((
Doplňuji:
Když se to tak vezme, tak je to otázka o ho… a tolik odpovědí:-DDD

Jsem ráda, že se nám tu veselá nálada drží:-)))

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Čtu – knihu (tedy knihy, jedna by mi nestačila…).
😉
Přece tam nebudu sedět jen za jedním účelem, no ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Jen když se jedná o velký případ… Příležitost přečíst minimálně jednu stránku knížky! A kdyby přišla návštěva, má tam k dispozici 21. století či vylepené vtipy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Pro čtení si raději vybírám příjemnější prostředí 😁 /neblokuji WC/
Tato činnost bývá převážně výsadou mužů – u nás v práci mají na WC časopisy, na hnihu je málo času 😉 Ženské osazenstvo se zdržuje jen po nezbytně nutnou dobu…

Pomocnice v LDN luštila na jednom z WC pravidelně křížovky – tam nebyla kamera :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Čtu si ve všech místnostech, kromě WC. Tam pobývám tak malou chviličku, že bych si nestačila nic přečíst. Na WC se bavím tím, že přemýšlím a vymýšlím, jak se pobavit a zasmát. Čtení zdar ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Já si čtu ze stolice jako věštkyně z ruky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Máme na WC/v koupelně rádio,takže poslouchám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

velmi zřídka, a když už, tak jen tehdy, když jsem doma sám, nebo po dobu nezbytně nutnou. Nepatřím mezi ty egoisty, kteří jsou schopni si tam číst dobu i navzdory „čekatelům“.
Doplňuji:
a druhá část otázky – „co“ – no, mám tam stabilně pár zajímavých věděckých časopisů :{)>

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pájo

Nečtu na WC, nač si zadělávat na problém s defekací. Je to reflex, který může tímto „literárním návykem“ ochabovat nebo se prodlužovat. Na záchod vyrážím v čese potřeby, vykonám a odcházím. Číst na záchodě při konání potřeby je (u zdravého člověka) naprosto bezdůvodné, navíc nezdravé. Nevěnujete se tak řádně tomu, s čím tam přicházíte. Nevěnujete se pořádně ani té knize. Každá polovičatá práce stojí za prd.

Ale chápu, že může mít někdo třeba dráždivý tračník a příjde mu to tam dlouhé… i tak by to neměl zbytečně na WC prodlužovat.

Další věcí je, když to děti vidí u svých rodičů nebo v rodině (vzory chování), naučí se po jejich vzoru na WC vysedávat, ani nevědí nakonec proč to dělají, prostě o tom nepřemýšlejí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PetrXY

Někdy. A to v případě, že mám něco zajímavého rozečteného a zrovna to na mně přijde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Ne, nečtu, ale znám spoustu lidí, kteří se tomuto „koníčku“ věnují.:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Dva nápisy z WC z doby dávno minulé:

Spočiň, neb nejen v hrobě, ale i zde odpočineš sobě …

Pokálíš-li mísu špetku, pomni, že máš vedle štětku …

před 3504 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Klumprte ty chodíš na záchod do knihovny?

před 3505 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek