Houslovyklic

Čtete si na záchodě?

A pokud ano, tak co – knihu, noviny, časopis…?
Nebo se na záchodě bavíte ještě nějak jinak?

🙂

Nejlepší odpověď
arygnoc

záchod mám celkom komfortný, vlezie tam stojan na časopisy a noviny (práve včera som triedil, boli tam časáky vyše roka staré), sudoku, polička na pár kníh a nevyhnutný popolníček (je tam okno, takže bez problémov).

ešte rozmýšľam i o rádiu, ale to je iba vo fáze rozmýšľania.

i pôvodná činnosť má prebiehať pohodlne a dôstojne bez zhonu a stresu.

:-Q

Další odpovědi
klumprt

Čtu. Momentálně tam mám paralelní životopis Hitlera a Stalina, Životní moudrost od Arthura Schopenhauera, plán hl. města Prahy a na druhém WC mám Raisovy Zapadlé vlastence. Třeba v práci si s sebou beru Základy sociologie práva, Jak přežít v betonové džungli nebo katalogy motocyklů od r. 2011. A když nemám po ruce čtivo, tak si na to beru mobil. Už si sotva dokážu představit, že bych jenom tupě tlačil a nedělal nic jiného. V úplné krizi jsem dokonce schopen studovat etikety na čistících prostředcích.

Myslím, že o čtení na záchodě bych mohl napsat brožurku 🙂

zzzzz

Nám wi-fi funguje i na záchodě, tak asi tak:-DDD
Ještě že vymysleli ty malé krabice s androidem, bo tahat se tam s noťasem:-((
Doplňuji:
Když se to tak vezme, tak je to otázka o ho… a tolik odpovědí:-DDD

Jsem ráda, že se nám tu veselá nálada drží:-)))

anonym

Čtu – knihu (tedy knihy, jedna by mi nestačila…).
😉
Přece tam nebudu sedět jen za jedním účelem, no ne?

RyuzakiKate

Jen když se jedná o velký případ… Příležitost přečíst minimálně jednu stránku knížky! A kdyby přišla návštěva, má tam k dispozici 21. století či vylepené vtipy.

da ny

Pro čtení si raději vybírám příjemnější prostředí 😁 /neblokuji WC/
Tato činnost bývá převážně výsadou mužů – u nás v práci mají na WC časopisy, na hnihu je málo času 😉 Ženské osazenstvo se zdržuje jen po nezbytně nutnou dobu…

Pomocnice v LDN luštila na jednom z WC pravidelně křížovky – tam nebyla kamera :)

marci1

Čtu si ve všech místnostech, kromě WC. Tam pobývám tak malou chviličku, že bych si nestačila nic přečíst. Na WC se bavím tím, že přemýšlím a vymýšlím, jak se pobavit a zasmát. Čtení zdar ! 🙂

mosoj

Já si čtu ze stolice jako věštkyně z ruky.

Rocker

Máme na WC/v koupelně rádio,takže poslouchám.

quentos

velmi zřídka, a když už, tak jen tehdy, když jsem doma sám, nebo po dobu nezbytně nutnou. Nepatřím mezi ty egoisty, kteří jsou schopni si tam číst dobu i navzdory „čekatelům“.
Doplňuji:
a druhá část otázky – „co“ – no, mám tam stabilně pár zajímavých věděckých časopisů :{)>

Pájo

Nečtu na WC, nač si zadělávat na problém s defekací. Je to reflex, který může tímto „literárním návykem“ ochabovat nebo se prodlužovat. Na záchod vyrážím v čese potřeby, vykonám a odcházím. Číst na záchodě při konání potřeby je (u zdravého člověka) naprosto bezdůvodné, navíc nezdravé. Nevěnujete se tak řádně tomu, s čím tam přicházíte. Nevěnujete se pořádně ani té knize. Každá polovičatá práce stojí za prd.

Ale chápu, že může mít někdo třeba dráždivý tračník a příjde mu to tam dlouhé… i tak by to neměl zbytečně na WC prodlužovat.

Další věcí je, když to děti vidí u svých rodičů nebo v rodině (vzory chování), naučí se po jejich vzoru na WC vysedávat, ani nevědí nakonec proč to dělají, prostě o tom nepřemýšlejí.

PetrXY

Někdy. A to v případě, že mám něco zajímavého rozečteného a zrovna to na mně přijde.

lota

Ne, nečtu, ale znám spoustu lidí, kteří se tomuto „koníčku“ věnují.:-)

Pepa25

Dva nápisy z WC z doby dávno minulé:

Spočiň, neb nejen v hrobě, ale i zde odpočineš sobě …

Pokálíš-li mísu špetku, pomni, že máš vedle štětku …

zzzzz

Klumprte ty chodíš na záchod do knihovny?