Miroslavst

Čtete pravidelně svou email.poštu nebo jen někdy. Využíváte nějaký program na oznámení o došlé emailové poště a jaký?

Používám pošťáka. Používáte nějaký program, který vám ukáže, že vám došel nový email? Nebo se přihlašujete do email. schránky jen někdy? Kdy naposledy jste četli mejly?

Nejlepší odpověď
BEAES

Dáse říci, že denně se na e-maily mrknu, někdy však zapomenu.

Další odpovědi
iceT

Nemam zadny program,ale emaily otviram kazdy den,nekdy i vickrat.

quentos

několikrát denně. Možnost pošťáka u ní není, a koneckonců kdyby byla, asi bych se ze samýho pípání zbláznil ;{)>

sofie

já do něj koukám jen někdy,skoro nikdo mi tam nepíše,ale dnes jsem mrkla:D

anonym

Já taktéž využívám pošťáka emaily čtu denně.

Terryle

Taky několikrát denně. A používám multifunkční prográmek Digsby, kterej snad jako jedinej umožnuje kontrolovat mailovou schránku na Yahoo s doménou ymail.com . Takže se ho držím, i když je to docela žrout výkonu.

Mousinek

Dívám se nepravidelně. Asi tak jednou za dva dny

panenka

Používám pošťáka takže meily čtu denně

Lásenka

Nečtu, není čas. pište raději SMS

jendahun

Používám pošťáka,minimálně třikrát denně kontroluji poštu a hodně taky přes mobil.

boen

Čtu poštu deně, protože mi chodí i pracovní e-maily.Pošťáka jsem vymazala, je to nanic.
Mám sice neomezou poštu, ale za 3 dny bych
se v tom nevyznala. Proto přečtenou poštu vytisknu a ihned mažu

anonym

GMail … na poštu mne upozornuje stidave Google Android Telefon a na pocitaci program Google Talk