Čtete pozorně odpovědi,abyste rozlišili správné od nepřesných, nebo dokonce nesprávných?

Podobnou otázku jsem vložil před registrací.Nic se nezměnilo.

Nejlepší odpověď
briketka10

hledala jsem tu otázku nenašla..

čtu a palce dávám těm u nichž se pobavím, nebo jsou užitečné..

Další odpovědi
Drap

Čtu a vybírám
Pokud jsi už stejnou otázku položila, tak dost dobře nechápu, proč ji dáváš znovu. Myslíš, že se dočkáš nějakého převratného názoru ?

johana 56

Možná by napověděl konkrétní příklad.Osobně přijímám i kritiku,co je pro mne užitečné,může jinému připadat bezvýznamné.

annas

Briketko, přečtěte si prosím diskuzi u otázku o dynamitu.

briketka10

přečteno a asi jsme linka důvěry ne otázky a odpovědi suwa má pravdu..