Korelice

Čtete knihy v angličtině?

Čtete knihy v anglickém jazyce (v originálu, nebo tzv. zrcadlové čtení)? A jaký druh žánru? A kde sháníte tuto literaturu – znáte nějaký obchod? A pomáhá vám to v angličtině? Dík :)

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, čtu a pomáhá mi to ve zlepšení

Ano, nikdy člověk nezná všechno, pořád je možné se tímto způsobem v jazyce )přivzdělat. na VŠ jsem literaturu v angličtině číst dokonce musel – ale nezprotivili mi ji :{)>

Další odpovědi
Drap

Nečtu

Nejen v angličtině, ale nečtu ani ve francouštině, japonštině, čínštině a hebrejštině.

Orange

Ano, čtu a pomáhá mi to ve zlepšení

Doplňuji:
Podle mě to určitě pomáhá. Nevím ale jak moc. Fyzické knihy kupuju na německém Amazonu a na klasickém pak do Kindlu.

aruallaf

Ano, čtu a pomáhá mi to ve zlepšení

Irisa

Ano, čtu a pomáhá mi to ve zlepšení

Doplňuji:
Čtu mangu v angličtině, prostě komiks :D. Má své výhody:
Za prvé: Je to výborný začátek před čtením plně textových knih, díky obrázkům je jednodušší. Až se naučíš lépe anglicky z komiksů, lehce se potom čte z knih ;) .
Za druhé: komiks nebo manga může mít jakýkoli žánr (nejen obecně známé hentai!!!)
Za třetí: Na netu úplně zdarma ;) Na mangafox, mangareader, mangahere atd…

Já ji čtu už dlouho, protože mě to baví, začala mě bavit i angličtina a tím pádem mi jde NEPOROVNATELNĚ LÉ­PE.