arygnoc

čtete ještě noviny?

já si z nostalgie dnes koupil denní tisk, ale … no, internet je internet.
Doplňuji:
na papíře, klasické „noviny“.

to by nebyla -iv- (aspoň to upřesnila) ;)

Nejlepší odpověď
anonym

Ctu nas regionalni denik na internetu. 🙂

  • iv-

Další odpovědi
hanny 2

Čtu občas sobotní Mladou frontu a občas nějakej bulvár – Story apod.,ale jen proto,že mi je nosí zákaznice do salonu.Jinak taky internet…

tom004

MF dnes.Mám předplatné,už hodně let.Pořád,si nějak,nedovedu představit,že mám místo novin,na WC,v ruce noťas.A,„pobyt“,na Wc,bez novin,nebo knihy,to prostě nejde. 🙂

anonym

Kupuji 1× týdně Pražský deník s přílohou TV programu a Reflex.
Občas i MF, je-li zajímavá příloha.
A čtu Metro, ale nekupuji, neb je zdarma.

casey

v praci odebirame hospodarske noviny, tak obcas, ale pravidelne ne.

Ponytail

Vůbec. Myslím, že klasické deníky jsou už tak nějak za zenitem. Internetové zprávy, které lze aktualizovat každou minutu je převálcují.

DDarent

co to je???

arygnoc

tome, na záchod chodím s knížkou.

a, bohužel, někdy i s tabletem (-iv-: tablet je takovej malej počítač).

anonym

Aha !! Ja myslela , ze to je nejakej tacek s jidlem !… Ale bylo me to nejaky divny ! 🙂

  • iv-