Axe

Čtěte dále

Mám PC sestavu Procesor: Intel Celeron E3200 2.40GHz RAM: 2 GB Grafická karta: NVIDIA GeForce 9500GT 512mb DDR2 a mám nainstalovaný Windows 7 Home Premium 32bit a chtěl bych přejít na Windows 8 jaký byste mi doporučily a nedělal by W8 nějáké problémy ? Nebude se mi „sekat“ ?

Nejlepší odpověď
badisko

Taki to vyzkousej ne ?… http://jnp.zi­ve.cz/jak-stahnout-windows-8-zdarma kde je problem …
Doplňuji:
Jo jinak Windows 8 se hodi na dotykove obrazovky ..do notasu to cpou jen kvuli prodeji je to naprd … zatim windows 8 neni vychytany nechej si jeste nejakej cas Windows 7 ..po case se rozhodnes co dal … nebo jak jsem psal vyzkousej ho prez virtualbox …

Další odpovědi
Awe

A teď mi řekni k čemu ti W8 bude?Já ti hned odpovím…Na hovno