Čtete bulvár?

http://www.roz­hlas.cz/ctenar­skydenik/portal/

Nejlepší odpověď
kropitko

Co bych nečetla bulvár, když už čtu odpovědi,,,,

Další odpovědi
panenka

Ne nečtu to co píší není pravda raději se když mám čas ve Středu podívám na Top Star kde vím že nelžou a tam se dozvím vše podle pravdy jak to je

ReHu

Ne.

kikinka2210

jednoznačně ne.Jsou to lži a „keci“ lidé z bulváru si vymýšlí a tohle čto bez urážky drbny a zvídavý lidé.

Radak

Já většinou ne, ale pak jsem společensky nemožná, protože nevím, kdo je čí syn a kdo je čí dcera.
Ale v tom odkaze není bulvár, to je zase nějaký vtípek, co?

Michal

Někdy v tramvaji.Drby a pohledy do ložnic slavných ,mě nezajímají.