suaeda

Čtete a kupujete si e-knihy?

Já zatím čtu kniky klasické vytištěné na papíru. Znám ale lidi, kteří si již pořídili čtečku a knihy takto čtou. Vesměs nadávají, že e-knihy jsou předražené ve srovnání s papírovou klasikou. Tvrdí, že reklama ohledně ceny elektronických knih za zhruba poloviční cenu klasické knihy je lež.
Budoucnost e-knih asi bude hlavně na jejich rozšíření v knihovnách. Již dnes začínají za zálohu půjčovat čtečky.

Nejlepší odpověď
marci1

Ne. I když pominu cenu e-knih, papírová verze mi vyhovuje lépe. Nová kniha tak hezky voní ! 🙂

Další odpovědi
led

Ano,
Zdôvodňovanie a vysvetľovanie tu by zbytočne zobralo priestor pre ostatných odpovedajúcich.
… ak sa pozriete v mojom profile na tému e-knih budete mať vysvetlený aj dôvod.