Razhel

Čtení myšlenek, je to možné?

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jak je toto možné :). Děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
anonym

Čtení myšlenek možné není.
Ale je možné čtení ´řeči těla´ a mimiky – a podle toho je možné – do jisté míry, odhadnout, co si dotyčný myslí a představuje, jak se cítí.
Pokud se chceš stát pro ostatní ´nečitelnou´ a nebo naopak v ostatních ´číst´, nastuduj si to.
😉

Další odpovědi
Kelt

Nevím, zda se trefím přesně do toho, co máte na mysli. Byl jsem svědkem toho, že žena si od publika vybírala třeba občanský průkaz a pak se zeptala kolegyně, jak se daný člověk jmenuje. A vždy jim to vyšlo. Možná, že byli spolu domluveni nějakými signály, pomocnými slovíčky, nebo je to jedna z možností, že někteří lidé jsou vybaveni a dokáží číst myšlenky. Obecně, když člověk na něco myslí, tak je to na něm vidět – výraz obličeje, držení těla atd. U některých jedinců je patrné, že by nás nejraději někam poslali. Myšlenka se dá vyčíst z pohybu očí. Někdo vidí auru, někdo čte myšlenky, nebo se dokáže vžít do toho člověka, dokáže s ním navázat spojení, ale na jakém je to principu, nevím. Člověka lze zhypnotizovat a pak mu vsugerovat nějakou myšlenku, pak se tento člověk chová jako přijímač. A když chceme přečíst myšlenku, funguje zase pokusný člověk jako vysílač a my dokážeme přečíst myšlenku, ještě dříve, než byla vyslovena. Existují přístroje, které dokážou na základně nějakých vln v mozku přečíst a zobrazit, co chce dotyčný říci, tedy jeho myšlenky. Lidský mozek je mnohem dokonalejší než počítač, a tak mohou existovat nadaní jedinci, kteří toto dovedou.

suaeda

Na běžné čtení myšlenek také moc nevěřím. A pokud jsou někde představení, kdy medium čte něco, co nevidí tak jde vždy o podvod.
Ale někdy jsou případy, kdy se pozastavíme nad tím, jak se to stalo. Příklad z mých školních let. Byl jsem velký trémista, který se před jakoukoliv zkouškou rozklepal. Navíc také občasný lajdák, který se vše neučil tak jak měl. Párkrát se mi v té době stalo, že jsem byl vyvolán a já toho moc neuměl. Při trémě, která mě v té chvíli rozklepala, jsem podvědomě myslel jen na to, abych dostal jen určitou otázku z mnoha, kterou jsem znal. Kupodivu ke svému velkému překvapení mi učitel tu jedinou otázku na kterou jsem znal odpověď dal. Vždy jsem si říkal, byla to jen náhoda ale prapodivná.

Sarrow

Nahrál jsem ti sem Allanovu knížku o řeči těla, mohla by se ti líbit :)

http://ulozto­.cz/xoRD82W4/pe­ase-allan-rec-tela-pdf
( heslo je: boom )
Doplňuji:
Tak mi to smazali, snad to tady vydrží déle :D
http://www.edis­k.cz/stahni/53388/PE­ASE_Allan_-_Rec_tela.pdf_3­.85MB.html

Saky

Ptá se na toto http://www.ho­roskop.cz/zaba­va/magicke-oko/...zapoměla vsunout odkaz .