Katrous

čtení myšlenek

Myslíte že někdo opravdu čte myšlenky?

Nejlepší odpověď
venkovan

Ano. Některé jsou i velmi dobře čitelné. Zejména u mužů.
Dobrá a moudrá partnerka večer se rozhlédne po pokoji, vidí partnera a už zná jeho myšlenky.
Tak skočí do špajzu a vyndá kus uzeného a okurčičky.
Partner když to vidí, všeho nechá podívá se na partnerku a hned ví naco myslí.
Pustí se do uzeného, pomalinku kouše aby partnerky si večer mohla přečíst poslední knižní novinky a měla od něj celý večer až do rána klid.

Další odpovědi
quentos

Ano, někdy to jde velice lehce, aniž by člověk musel mít shůry dáno ;{)> a pak jsou lidi, kteří na to maj dar.

DaveR

Ano, pomocí nějakého zařízení co Japonci vyvýjí (možná už vyvinuli).
Můj názor je, že myšlenky číst nemůžete jenom tak. Když někdy uhádnete, na co člověk myslí, tak je to proto, že ho znáte už dlouho a (nebo) pořádně, podle jeho gestikulace a mimiky, podle toho kam a jak se dívá atd.
Kdyby byli ti dva lidí od sebe odděleni plátnem/zdí jsem přesvědčen, že by ani jeden nepoznal, na co ten druhý myslí. :)