jiriii

ČTEČKA SD KARET NENAČTE NOVOU SD kartu

MAM ČTEČKU KARET A DVĚ KARTY SD, JEDNA 1G DRUHÁ 4G. JEDNA MI FUNGUJE VE ČTEČCE A DRUHÁ(NOVÁ 4G) NE. JINAK OBĚ JSOU PLNĚ FUNKČNÍ. NEVÍTE ČÍM BY TO MOHLO BÝT? PROČ JEDNA BĚHEM 1 VTEŘINY NABĚHNE A DRUHÁ JEN BLIKNE A NIC. DÍK ZA RADU
Doplňuji:
Ano, záznamy na ní jsou(foto). Na čtečce je napsáno- SD-MMC, miniSD. Když fotoaparát připojím přes kabel ke kompu tak s karty zkopíruji bez problému obsah. Je pravda že už jsem jednou zkoušel jinou sd4G kartu a také nešla. Myslíte že opravdu to je tím že má víc něž 1G?

Nejlepší odpověď
mosoj

Čtečka neumí SDH . Proto nenačte tu kartu s větší kapacitou.
Koupit novou čtečku. Třeba externí . Stojí pár šupů.

Další odpovědi
Sůwa

Není zamčená? Šoupátko po straně musí být směrem dolů.

lexx

To je neobvyklé…je naformatována ? Jsou na ni záznamy (data) ? Nebo nainstalovat jiný ovládač ? 4 GB chodí i na velmi starém počítači.
Doplňuji:
Zamčenou kartu číst a prohlížet lze. Nejde ovšem ukládat nová data.