rosinka

Čtecí brýle z Kauflandu

Ví někdo, proč se čtecí brýle z Kauflandu nesmí používat déle,než hodinu v kuse? Je to napsáno na jejich visačce.

Nejlepší odpověď
hanulka11

protože brýle na čtení by ti měl předepsat lékař po určení dioptrií

a tyto brýle -to je tam mít je v kapse když jdeš nakupovat a potřebuješ si jen něco přečíst na zboží- prostě nejsou kvalitní

Další odpovědi
lexx

Je to tam napsáno PRO JISTOTU – zákazník byl upozorněn a výrobce se distansuje od případných škod a následků…asi jak to že v mikrovlnce se nemá sušit mokré boty, fakt to tam bylo, to však může napadnout jenom amerikána.

myšpulín

Asi nejspíš, aby se nezkazily oči.
Takové brýle bych si rozhodně nekoupila.

hanny 2

Všechny levné „čtecí“ brýle mohou způsobit vážné poškození očí,optici a oční lékaři před nimi varují!!!

led

Sú naozaj len ako náhradné.
Každý človek má iné vzdialenosti zreničiek (to čierne v dúhovke) od seba. Tieto okuliare majú konfekčné – priemerné vzdialenosti. Ak by ste si aj vybrali na Dioptrie dobre, stredy ohnísk môžu byť pre vás nevhodné. Ak ich používate dlhšie môže vás bolieť hlava, slzia oči, prípadne sa môžu rozštelovať- zrak sa môže zhoršiť…

Ako v reklame: 9/10 očných lekárov a optikov nedoporučuje.

Michálek1245

Osobně se nákupu brýlí v různých supermarketech, u Vietnamců a pod. vyhýbám. Maximálně tak do dílny na blízko, protože ty mám tak jedny na čtvrt roku. Ale na běžné nošení mám brýle od https://www.ho­tovebryle.cz které dobře vypadají, dlouho vydrží a hlavně jsou opravdu kvalitní. Už takhle mám zhoršený zrak, tak proč tomu pomáhat ještě tím, že nosíte nekvalitní brýle?