Jak docílím toho abych měla rámečky v Html editoru vedle sebe?

Dobrý večer,
jak docílím toho abych měla rámečky v Html editoru vedle sebe ?
děkuji
když dám tohohle tak to mám pod sebou :( odstavec {font-style: normal; color: #ffff00; font-size: 13px; text-align: centre; div {border-width: 16px; border-style: double; border-color: #ffff00; float:left } kdde dělám chybubu ? Co tam mám nastavit?
Děkuji

viz. odkaz https://www.po­radte.cz/pictu­re/2014/1440858o­.jpg

Odpovědi
Emefej

Vůbec nerozumím zadání.