leachim

CRiSiS pomozte

crysis me docela bavi ale mam problem v jedne misy ma zabit obrího mimozemstana a ja tam mam takovou velkou zbram a pise mi to tam ze mi ten cil nezamerilo a skousim strrilet a nic nejdeto poradte pls ja nevim jak zamerit skousel jsem aji tlacitko na misi 2 a nejde to prosim poradte :D

Odpovědi
SajmonModer

http://www.ab­cgames.cz/?p=sek­cia_hladaj&ke­y=crisis&s=0

Tady si vyber a přešti si návod.

DDarent

já bych potřeboval vědět jestli máš Crysis nebo crisis. a jestli de o Crysis tak tak napiš jakej díl protože sou 3 a jeden bonusovej.