creckuje cd

jak se creckuje cd s hrami

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Je to vlastně přepsání souboru.
Nainstaluješ hru z normálního cd a poté buď z toho samého cd (pokud tam je) nebo z jiného přepíšeš soubor, který je nainstalovaný v počítači.
Příklad:
nainstaluješ hru a v program filles\hra\hraabc je soubor abc.exe ale ten vyžaduje pro spuštění nějaký kód nebo registraci.
Vložíš cdčko s crackem, kde je (kreklý) soubor abc.exe a tento zkopíruješ do složky program filles\hra\hraabc kde se tě windows zeptá, zda chceš přepsat. Ano, přepsat.
Nezapomeň smazat ikonu pro spouštění hry na ploše (pokud tam je) a tu novou kreklou dát jako zástupce na plochu.
Pak už to funguje.

Další odpovědi
Wolf_Net

Jenom doplním, co psal Miroslavst. Obvykle se dává takový crack přímo na CD (DVD) s hrou a tam bývá ve složce crack atp., ale pokud tam není, doporučuji se zeptat strýčka Google.com. Ale pozor na blechy a jinou havěť, radši měj zapnutý antivirus…

speedy111

tam si dej crack a jmeno hry a pak si posli pres mobil nebo kartu kredit a mas kolik no vlasne vsechny programy ktere si vymyslis

Zdroj: www.ulož.to