misus

ČR 2012...........

nevite nějakou zajimavost nebo co významného se má státco se má stát v roku 2012? (nepiště konec světa)

Nejlepší odpověď
Drap

Bude se volit prezident, naroste počet nezaměstnaných, vzroste počet zadlužených, dojde k postupnému zdražení téměř všeho......

Další odpovědi
anonym

Ne,o konci světa psát nebudu,jen o konci roku,to se zase sežerem! 😁

Michal Kole

Budou senátní a krajské volby.

Drábe: Prezident se volí až v roce 2013. Nic se neděje, splést se může každý. Člověk není chodící databáze 🙂

lexx

Jenom doplním…mocipáni budou utahovat šrouby a opasky kolem krků již tak bezmocných obyvatel ve snaze zachrátit si kůži a nahamouněné majetky až se nasere i prostý český Honza z hospody a praskne to. Občanská válka nadohled. Kéž bych se mýlil.

Vlk-Gabriela

Očekávané a předpovězené události v roce 2012:

Zdroj: http://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/2012

Hlada

Určitě nepříjmeme euro.

terry

Volby, zvýšení DPH, ..