Kuře

Coursing s nevicvičeným psem

Dá se trénovat Coursing s nevicvičeným psem?

Nejlepší odpověď
ReHu

Trénovat určitě. Protože trénovat, znamená také cvičit.
Ale základem je vždy umět základní povely. a také je poslechnout.
Neumím si představit psa, který vůbec neposlouchá, jak trénuje cokoli.

Další odpovědi
kamila44444

každý pes musí být cvičený aby něco uměl. Trénovat znamená cvičit psa :)

ARIS

K tomu co píše ReHu není co dodat.
Nebo snad: je vhodné si o výcviku přečíst nějakou tu knížku a nebo navštívit několik cvičáků. Ono se s automobilem taky nedá jezdit, pokud neznám základní podmínky k ovládání vozu 🙂

samicek333

Myslím, že ne, pokud nebude vycvičený, že ani nepřijde na přivolání, nepůjde s ním nic. Nejdřív naučit základ – sedni, zůstaň a ke mně – ostatní jsou také praktické, ale tyhle jsou nejzákladnější…