LůcaDůcaPůca

counter strike help

ahoj, začla jsem hrát minulý týden counter strike ale vůbec nevím co mám dělám. zapnu hru, vyberu server, a jsem tam někde, lítám tam jen s nožem, jiné zbraně nemám, každé 3 sekundy mě zabijí a nevim kde mám sehnat alespon tu zbraň.??. pokoušela jsem se někoho killnout tím nožem ale vůbec to nejde… taky nevím jak poznám Ct od teroristů…?? díky za odpovědi a rady

Odpovědi
Krepy

Seznam se se strýčkem Googlem.

http://www.simpson-cs.estranky.cz/clan­ky/navod-jak-zacit-s-hranim.html