M0RRIS0N

Counter Strike 1.6 cheaty

nevite nekdo kde stahnu wallhack do hry counter strike 1.6??? jinak mam verzy protokolu 48 … NS

Nejlepší odpověď
SinceX

Noo, moc se mi nelíbí tvůj pravopis, a WH Cheaty, si můžeš rovnou hledat na officiálních stránkách, napiš jim rovnou svojí IP adresu a typ hry, a rovnou je popros o BAN, doufám, že jsi pochopil, že tvoje otázka je více než hrozná ;)

Další odpovědi
romik01

Ještě napiš ,že ho chceš jen pro offline hru a rozesmál by jsi mě eště trošku víc..