Kazík

Counter strike 1.6

Mám asi blbou otázku ale nejsem zrovna počítačový mág.Takže Stáhl jsem si tuhle hru nainstaloval,ale nevím co dál, když si zapnu mapu tak jsem tam sám.Prosím o pomoc díky moc

Nejlepší odpověď
Raddess

ahoj, pokud chceš hrat online s hráči z čr, tak si poté musíš stahnout cs 1.6 nonsteam zde: http://www.ga­mesites.cz/Dow­nloads/zobrazit/10-counter-strike-1-6-non-steam
normálně nainstaluješ, pak si dáš gamesites.cz servery cs 1.6 vybereš si server u kterého máš IP adresu tu zkopiruješ, a vložiš ji ve hře find servers a add favorites… kdyby něco skala.radim@seznam.cz pis na mail