Hanny10

Couchsurfing – za co se plati a z ceho lidi, kteri nekoho ubytuji maji zisk?

Doplňuji:
Musim pak i ja ubytovat cloveka u ktereho jsem bydlela, kdyby prijel do Cr?

Odpovědi
arygnoc

nie je to podnikanie, je to služba ponúkaná z „priateľstva“, akýsi výmenný obchod.
Pokladá sa za slušnosť uhradiť prípadné škody, prípadne nechať symbolické nájomné, záleží na dohovore (najlepšie vopred).
Doplňuji:
nemusíte.
ale je to slušnosť.

Robert_PM

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Cou­chSurfing

Pokuste se příště formulovat otázku česky, ale před tím zkuste strýčka googla či wikipedii…