tencosepta

Cosplaye – z čeho se dělají?

Chtěl bys začít cosplayovat, ale nevím, z čeho se třeba vytváří brnění a zbraně apod. Neznáte nějaký obchod nebo něco podobného, kde se mi poradí?

Odpovědi
cherreis

Umíš alespoň trochu anglicky? Na youtube je spoustu a spoustu videí, stačí hledat :) Cosplayování anime postav, postav z her ani živých lidí není žádná legrace a chce to hodně úsilí a času.. každý cosplayer má dost práce sám se sebou, nepotřebuje radit ještě jiným. A co se týče obchodů.. jediné co ti tam poradí je to, aby sis ten předražený kostým koupil :D kolikrát ti i potečou nervy a budeš to chtít vzdát, ale jak se do toho jednou dostaneš, tak si budeš nacházet i vlastní způsoby jak co vyrobit :)