cipango

Copy centra v Brně

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli někdo neznáte dobré copy centrum v Brně, kam můžete přijít s flaškovou obrázků/fotografií a kde je vám (není nutno na počkání) vytisknou jako plakáty. Všude na internetu vidím „již od jednoho kusu“, ale co když chci takto vytisknout třeba deset „různých“ obrázků/fotografií? Nevím, jestli by to někde prošlo, nemáte s tím někdo prosím zkušenost? Děkuji

Odpovědi
beer

Je jich celá řada a nezáleží na jejich kvalitě tolik, jako na kvalitě poskytovaných obrázků k výrobě tvých plakátů. Z mizerného obrázku ti nikdo kvalitní plakát neudělá a vůbec nezáleží na počtu !!
Praxe