hanulka11

Copak znamená zkratka SIRIRI?

Setkali jste se už s touto zkratkou?
Doplňuji:
čím se zabývá tato organizace

Nejlepší odpověď
panenka

Je to humanitární organizace která nabízí pomoc chudým zemím ležících mimo zájmy ostatních organizací i oficiální pomoci.Do těchto zemí se dodávají veškeré důležité věci které jsou pro ty lidi potřebné

Další odpovědi
anonym

SIRIRI je česká rozvojová obecně prospěšná společnost, spolupracující s misií bosých karmelitánů ve Středoafrické republice. Spoluorganizuje zejména projekty zaměřené na školství, zdravotnictví a zemědělství. Vznikla na počátku roku 2006.

jb

SIRIRI, název české organizace, která pomáhá ve Středoafrické republice, není zkratka. Je to slovo v jazyce sango, kterým mluví Středoafričané. Znamená pokoj nebo také mír.

Zdroj: www.siriri.org/

hanulka11

přiznám se ,že jsem se dneska s touto zkratkou setkala poprvé