tomiket

Copak to je za hru?

Pěkně zdravím, hledám jednu hru, ale nemohu si vzpomenout, jak se jmenovala. Vyšla na CD myslím někdy kolem roku 95. Adventura nebo RPg. ale přikláním se spíše k první možnosti. Je toho málo co si pamatuji. Začíná to tím, že někdo otrávil asi otce. měl na sobě jakési fleky. a zbírají se nejdříve po domě předměty a pak myslím se jde ven ze statku. dál ve hře byla jakási příšera na zemi. kulatá a u prostřed velké zuby. něco se jí muselo dát aby umřela . pak tam dále byl úkol kdy se hrálo na píšťalu v kořenu stromu a musela se zahrát přesně ale co otvírala si již nepamatuji. Vzpomínám si ještě na jakýsi klášter na skále . na začátku hry bylo moc pěkné intro. kdy kamera přelétla přes celý kontinent a hrála u toho moc pěkná hudba
Doplňuji:
A je to ona. Moc moc pěkně děkuji

(nepřišel jsem na to, jak se zde odpovídá )

Nejlepší odpověď
bolak

Mohla by to bejt Gooka… (a nejspíš i bude ;))

>http://www.ol­dgame.cz/87-hra-gooka-ke-stazeni
>http://volf.blog­.doupe.zive.cz/2010/03/­gooka/

bolak

Buď takhle nebo v diskuzi nebo vnitřní poštou, případně můžeš objednat letadlo který na nebi napíše moje jméno ve tvaru srdce.