Avatar uživatele
anonym

Copak s tím mám dělat?

Přišlo mi upozornění, že jsem jako jeden z posledních zaměstnanců nevyplnil anonymní dotazník.
Díky za rady.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, anonym před 3258 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Aco chceš poradit ? Celé je to blbost. Pokud je dotazník anonymní, jak může někdo vědět, že jsi ty nevyplnil?. Zase jen otázka pro otázku ?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Klára K.

Tenhle vtip už je trochu obnošený, nemyslíš?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

A proč jsi jej nevyplnil???
Prostě jej vyplň a budeš mít pokoj…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=P%C5%99i%C5%A1lo+mi­+upozorn%C4%9Bn%C3%­AD%2C+%C5%BEe+jsem+ja­ko+jeden+z+pos­ledn%C3%ADch+zam%C4%9B­stnanc%C5%AF+ne­vyplnil+anonym­n%C3%AD+dotaz­n%C3%ADk.&oq=P%C5%99­i%C5%A1lo+mi+u­pozorn%C4%9Bn%C3%­AD%2C+%C5%BEe+jsem+ja­ko+jeden+z+pos­ledn%C3%ADch+zam%C4%9B­stnanc%C5%AF+ne­vyplnil+anonym­n%C3%AD+dotaz­n%C3%ADk.&aqs=chro­me..69i57&sou­rceid=chrome&es_sm=122­&ie=UTF-8

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Drape – např. pokud je dotazník vyplňován na firemní síti, je možné bez problému evidovat, které UserName jej dosud nevyplnilo (neodeslalo), ale přitom nemusí existovat provazba mezi osobou (UserName) a vyplněnými daty – to není problém.

před 3258 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

…vždy nás někdo pozoruje,ti „nahoře“ vlastně nijak nelžou,ale pouze taktně oznamují těm "dole"co se koho týká a co ne,někdo by řekl ,že masaker a někdo zase,že může být rád za účast…zajímavé,pou­čné.

před 3258 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek