Copak s tím mám dělat?

Přišlo mi upozornění, že jsem jako jeden z posledních zaměstnanců nevyplnil anonymní dotazník.
Díky za rady.

Nejlepší odpověď
Drap

Aco chceš poradit ? Celé je to blbost. Pokud je dotazník anonymní, jak může někdo vědět, že jsi ty nevyplnil?. Zase jen otázka pro otázku ?

Další odpovědi
Klára K.

Tenhle vtip už je trochu obnošený, nemyslíš?

gecco

A proč jsi jej nevyplnil???
Prostě jej vyplň a budeš mít pokoj…
😉

bolak

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=P%C5%99i%C5%A1lo+mi­+upozorn%C4%9Bn%C3%­AD%2C+%C5%BEe+jsem+ja­ko+jeden+z+pos­ledn%C3%ADch+zam%C4%9B­stnanc%C5%AF+ne­vyplnil+anonym­n%C3%AD+dotaz­n%C3%ADk.&oq=P%C5%99­i%C5%A1lo+mi+u­pozorn%C4%9Bn%C3%­AD%2C+%C5%BEe+jsem+ja­ko+jeden+z+pos­ledn%C3%ADch+zam%C4%9B­stnanc%C5%AF+ne­vyplnil+anonym­n%C3%AD+dotaz­n%C3%ADk.&aqs=chro­me..69i57&sou­rceid=chrome&es_sm=122­&ie=UTF-8

gecco

Drape – např. pokud je dotazník vyplňován na firemní síti, je možné bez problému evidovat, které UserName jej dosud nevyplnilo (neodeslalo), ale přitom nemusí existovat provazba mezi osobou (UserName) a vyplněnými daty – to není problém.

anonym

…vždy nás někdo pozoruje,ti „nahoře“ vlastně nijak nelžou,ale pouze taktně oznamují těm "dole"co se koho týká a co ne,někdo by řekl ,že masaker a někdo zase,že může být rád za účast…zajímavé,pou­čné.