Avatar uživatele
Drap

Copak ? Copak ? Zase mizí ?

SEdím , hledím na monitor a najednou 7 bodů zmizí. Že by někdo přišel udělat pořádek ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10 před 4182 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Odpoveď byla označena jako užitečná

Právě jsem si všimla, že mi zmizelo 7 bodů, tak to asi nebude jen ta jedna otázka. Aspoň jsou ty body k něčemu dobré, jinak bych to nevěděla. Vzpomínám s nostalgií na celý krásný včerejší den tady. Kdykoliv jsem se připojila, byla tu úžasná pohoda a příjemno, krásně se mi pak večer usínalo, ale dneska je to fuč…Je to skutečně nutné, pořád kalit vodu? Qui bono?

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Drap Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Já vím o jedný, myslím Aleshově, kde se ptal na přísnost ocka a mně zmizela teď ta s tím jedením ospalek a cucků z pupíku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Drape, mizí a mizí pořád. Posílala jsem dotaz adminovi a dostala jsem odpověď: Je tu příliš mnoho hloupých otázek. Má, bohužel, pravdu. Taky mi šly pryč bodíky, ačkoliv otázka, na niž jsem odpovídala, mi hloupá nepřišla. Je tu řada větších stupidit, než ty, na které reaguji, a zůstaly.
Berme ale s povděkem, že mizí alespoň něco, co tu nemá být. Když se kácí les, lítají třísky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drap

Že by přísnost ocka byla v rozporu s kodexem ?

před 4182 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Drape, nejspíš ne. Zmizelo mi 12 bodů včera, během dvou kliknutí po sobě, dnes zatím jen pět. Aleshova otázka tu byla až dnes navečer a já mu na ni dost dlouze odpovídala. Takže nevím, komu vadila. Neměla by tu v tom případě být ale ani tato otázka. Je-li někdo tak důsledný, tak by měl takovéto dotazy likvidovat šmahem. No, uvidíme.

před 4182 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ocko.., vy jste ale sama Alese nabadala, aby otazku smazal, ze takove veci patri do vnitrni posty .. a ted pisete :

Aleshova otázka tu byla až dnes navečer a já mu na ni dost dlouze odpovídala. Takže nevím, komu vadila.

??? tak ji treba nechal smazat on, na vase prani .. ? -iv-

před 4182 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

mě nic zatím nezmizelo

před 4182 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

briketko, asi jsi byla hodnější 🙂

před 4182 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek