Drap

Copak ? Copak ? Zase mizí ?

SEdím , hledím na monitor a najednou 7 bodů zmizí. Že by někdo přišel udělat pořádek ?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Právě jsem si všimla, že mi zmizelo 7 bodů, tak to asi nebude jen ta jedna otázka. Aspoň jsou ty body k něčemu dobré, jinak bych to nevěděla. Vzpomínám s nostalgií na celý krásný včerejší den tady. Kdykoliv jsem se připojila, byla tu úžasná pohoda a příjemno, krásně se mi pak večer usínalo, ale dneska je to fuč…Je to skutečně nutné, pořád kalit vodu? Qui bono?

Další odpovědi
bolak

Já vím o jedný, myslím Aleshově, kde se ptal na přísnost ocka a mně zmizela teď ta s tím jedením ospalek a cucků z pupíku.

anonym

Drape, mizí a mizí pořád. Posílala jsem dotaz adminovi a dostala jsem odpověď: Je tu příliš mnoho hloupých otázek. Má, bohužel, pravdu. Taky mi šly pryč bodíky, ačkoliv otázka, na niž jsem odpovídala, mi hloupá nepřišla. Je tu řada větších stupidit, než ty, na které reaguji, a zůstaly.
Berme ale s povděkem, že mizí alespoň něco, co tu nemá být. Když se kácí les, lítají třísky.

Drap

Že by přísnost ocka byla v rozporu s kodexem ?

anonym

Drape, nejspíš ne. Zmizelo mi 12 bodů včera, během dvou kliknutí po sobě, dnes zatím jen pět. Aleshova otázka tu byla až dnes navečer a já mu na ni dost dlouze odpovídala. Takže nevím, komu vadila. Neměla by tu v tom případě být ale ani tato otázka. Je-li někdo tak důsledný, tak by měl takovéto dotazy likvidovat šmahem. No, uvidíme.

anonym

ocko.., vy jste ale sama Alese nabadala, aby otazku smazal, ze takove veci patri do vnitrni posty .. a ted pisete :

Aleshova otázka tu byla až dnes navečer a já mu na ni dost dlouze odpovídala. Takže nevím, komu vadila.

??? tak ji treba nechal smazat on, na vase prani .. ? -iv-

briketka10

mě nic zatím nezmizelo

Sůwa

briketko, asi jsi byla hodnější 🙂