Converze videa a kvalita

v přehrávači mohu přehrávat stažená videa převedena Fer video convertorem na AVI kodek (DivX )i videa převedena na DVD a mám dotaz co se týče kvality co je lepší vypálit jako DVD?

Nejlepší odpověď
Hlada

Filmy nabízené ke stažení jsou převážně v avi. Jestli přehrávač avi přehrává, tak nemá žádný význam je překonvertovávat do DVD video. Původní kvalitu tím film nezíská. Na DVD se vypálí jako data. Vypalovat ve formátu DVD video má význam jen v případě, že se jedná o nepřekonvertovaný DVD rip, t.j. složku VIDEO_TS.